KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10278024
nr 1027 8024
Etsning
Anders Zorn (1860-1920), Vadstället, 1912, signerad, motivet: 19, 8x14, 8
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.400 kr
måndag 21 mars 2016
kl 19:47:03
6.200 kr
- Klassiska